Sice máme v popisu klanu ‚žádné nesmyslné povinnosti‘, ale občas se nějaké ‚smysluplné‘ objeví. Týká se to kolektivního klanového hraní (týmovky, šarvátky, bitvy o opevnění, CW ….) a v těchto případech je povinností všech účastníků a zájemců přítomnost na klanovém Teamspeaku (více info odkaz ) – nemusíte mluvit pokud nechcete, ale důležité v bitvách je především poslouchat bojového velitele!
Pro zkušenější hráče je výše zmíněné samozřejmostí, ale máme tu spoustu hráčů bez zkušeností z klanových akcí, takže především pro ně.

Jinak doporučuji všem, aby si zvykli na TS chodit pokud jsou ve hře. Mohou si snadněji domluvit četu (než spamováním klanového chatu 🙂 ), získat nějaké info o hře, spoluhráčích apod.

Další věc, kterou chci tímto zveřejnit je ohlášení času, ve kterém se budeme snažit hrát šarvátky, tím získávat pro klan ‚bedničky‘ (ty využijeme pro stavbu a vylepšování budov, z nichž pak můžeme čerpat zvýhodnění pro celý klan) no a pro sebe celkem zajímavé výdělky. Takže hrací čas pro šarvátky vyhlašuji mezi 18 a 21 hodinou a pokusíme se v této době skládat týmy – tzn. 7 hráčů pro bitvy tieru VI a 10 hráčů pro bitvy tieru VIII. Není to dogma a neznamená to že budeme hrát každý den a po celou uvedenou dobu, záleží jak se domluvíme, kolik nás bude a jestli bude mít kdo velet.

Preferovaná technika (seznam bude průběžně doplňován):

Tier VI: Cromwell, T150, KV85, T29, T37, ARL44, Škoda T25

Tier VIII: IS3, T32, T69, KT2, AMX13-90, AMX 50-100, Centurion

Každý by si měl nechat v garáži (s vybavením a posádkou) min. jeden tank na tieru VI a dva tanky na tieru VIII.